Manifest zaangażowanych konsumentówTak, to prawda. 

Jesteśmy konsumentami. Jak zdecydowana większość ludzi na całym świecie. A większość ma władzę. Ogromną moc. To my, konsumenci, ją mamy. A tak naprawdę Ty. Nie korporacje, nie politycy, nie my, tylko Ty. 

A konkretnie Ty. I to, co z tą władzą zrobisz zależy od Ciebie.
Coraz więcej ludzi będzie produkować coraz więcej rzeczy. Niektóre będą lepsze, inne takie same, a jeszcze inne po prostu gorsze. Jak zwykle. Jeśli będziesz kupować gorsze rzeczy, to te lepsze znikną. Jak zwykle. Gorszy pieniądz wypiera lepszy. Od zawsze. Tylko jak rozpoznać, co jest lepsze, a co gorsze?
 Po prostu trzeba to sprawdzić. Poświęcić swój czas, zaangażować rozum, zmysły i przetestować, rozpoznać wszystkie cechy i zalety każdego produktu. A potem podzielić się swoją osobistą relacją z takiego testu ze wszystkimi tymi, którym tak jak Ty nie jest wszystko jedno, którzy chcą wiedzieć albo po prostu kupić produkt ułatwiający im życie lub pomagający w osiągnięciu jakiegoś celu.
 Wiemy, że jedna relacja świata nie zmieni. Ale wyobraź sobie setki albo tysiące takich relacji. I pomyśl o wszystkich Twoich bliższych i dalszych znajomych, którym możesz podpowiedzieć, co wg Ciebie powinni kupić, co będzie DLA NICH najlepsze. Bo przecież nie ma rzeczy obiektywnie najlepszych i obiektywnie najgorszych.
 Co z tego będziesz mieć? Z jednej strony – nic. Z drugiej strony – wszystko.

Bo dla tego nic, warto zrobić coś. Powiedzieć, co Cię interesuje, a co nie. Napisać, który pomysł kupujesz, a który nie jest dla Ciebie. Tylko tyle. I aż tyle. 

To takie proste. To takie ważne.
 Głosu tysięcy, setek tysięcy ludzi, takich jak Ty nie da się tak łatwo zignorować, trzeba go wysłuchać. Ponieważ jest prawdziwy!
Bądź więc z nami. Testuj, pisz relacje z testów i dziel się swoimi relacjami ze znajomymi. Bo im więcej jest świadomych i zaangażowanych konsumentów na świecie, tym większą mamy razem z Tobą siłę. Im więcej ludzi sprawdzi jakiś produkt, tym lepszy on może być. Im więcej ludzi dowie się od Ciebie o dobrym produkcie, tym większe są szanse, że zrobi on komuś coś dobrego. Im więcej – nam lepiej. Tobie lepiej.


Przecież uprzedzaliśmy. Wiemy, że to Ty masz władzę nad produktami, a nie produkty nad Tobą.

TestMeToo™ – Społeczność zaangażowanych konsumentów. Bądź jednym z wielu-niewielu. 

 

 

 

Dołącz do nas!