My, Konsumenci

Wiedza, ciekawostki i infografiki

Tutaj znajdziesz ciekawe informacje o nas, Polakach jako aktywnych i świadomych konsumentach produktów, usług, kultury i przestrzeni publicznej. Będziemy tu zamieszczać tony informacji dla ludzi ciekawych wszystkiego.

 

„Wszyscy padali jak muchy, a ja wciąż śpiewałam”. Poznaliśmy całą prawdę o polskim sylwestrze. Przeczytaj cały Raport

 

Tym razem pytaliśmy czym jest dla Was przyjemność. Z czym Wam się kojarzy i dla kogo byście zrezygnowały z czasu dla siebie. Wyniki są zaskakujące. :-) Przeczytaj cały Raport.

 

Pierwszy test przestrzeni publicznej w TestMeToo! Wybraliście m.in. najładniejszą stację metra, wiemy jakie emocje budzi w Was przejazd pod Wisłą. Jak oceniacie II linię metra? Zobacz!

 

Siedzimy w domu czy wolimy wyjść na miasto? Przeznaczamy go na telewizję, Internet, rekreację, sporty, a może czytanie książek, muzykę lub zabawę? Może prawie w ogóle nie mamy dla siebie czasu? Na szczęście, aż tak źle nie jest! Aby dowiedzieć się więcej, przyjrzyj się wynikom ankiety. Zobacz!

 

Zobacz, czy pozew rozwodowy, faktura za naprawę samochodu lub pozytywny wynik testu ciążowego to rzeczywiście najdziwniejsze prezenty pod choinkę.
Miłej lektury. Uśmiech gwarantowany :). Zobacz!

Dołącz do nas!

Zbudujmy społeczność zaangażowanych konsumentów!