R
Nowy raport

Jak oceniamy II linię Metra w Warszawie?

Data testu: Marzec 2015

Na początku marca został otwarty centralny odcinek II linii metra warszawskiego, liczący 7 stacji i łączący lewobrzeżną Wolę z prawobrzeżną Pragą. Był to ważny moment, od dawna wyczekiwany przez mieszkańców stolicy, dlatego postanowiliśmy poprosić Was o pomoc i sprawdzić co użytkownicy TestMeToo mieszkający w Warszawie i okolicach myślą, na temat tej kluczowej dla miasta inwestycji.
Wybraliście m.in. najładniejszą stację metra. Zaszczytne pierwsze miejsce przypadło stacji Stadion Narodowy.
Na podium znalazła się również stacja Świętokrzyska oraz Nowy Świat.

Okazuje się, że Wasze emocje budzi przejazd pod Wisłą, co 7 osoba czuje się nieswojo a prawie połowa z Was uważa, że jest to ciekawe doświadczenie.
Uważacie, że dobrym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie zasięgu wi-fi w metrze, ale wśród największych problemów nie wymieniacie kłopotów z zasięgiem telefonii komórkowej.

Choć budowa stołecznej podziemnej kolejki wzbudzała wiele kontrowersji, z jej otwarcia jest zadowolonych aż 64% z Was. Uważacie, że jest to środek transportu istotnie usprawniający komunikację w mieście.

Z waszych deklaracji wynika, że największa część z Was porusza się po Warszawie komunikacją autobusową, dlatego nie jest zaskoczeniem, że blisko połowa osób korzystająca z otwartego niecałe 3 miesiące temu metra zrezygnowała na jego rzecz właśnie z autobusów.

Dzięki strategicznemu rozmieszczeniu obie linie łączą najważniejsze części miasta, dlatego też najwięcej z Was - aż 45% - wybiera metro, gdy podróżuje do miejsca, które zlokalizowane jest blisko stacji.

Przeczytajcie wszystkie Wasze opinie na temat tego testu:Dołącz do nas!

Zbudujmy społeczność zaangażowanych konsumentów!